Woningbouwproject Locatie scouting Nautenaseweg
In september 2019 zijn de beide scoutingverenigingen Roncalli en Kiliaen van Rensselaer 1 naar een nieuwe gezamenlijke locatie aan de westkant van Doornsteeg vertrokken. Hun huidige terrein aan de Nautenaseweg 2 is daarmee vrij gekomen. Deze achterblijvende locatie wordt herontwikkeld.
De procedure voor het bestemmingsplan voor deze herontwikkeling is in 2020 doorlopen. Daarbij is ook een beeldkwaliteitsplan opgesteld. Het bestemmingsplan maakt de realisatie van acht woningen en een kleinschalig appartementengebouw mogelijk op het voormalige scoutingterrein.
Inmiddels zijn de meeste woningen gebouwd. Nadat ook de laatste woningbouw is afgerond zal de openbare ruimte ingericht worden. Hoe dit eruit komt te zien kunt u zien op de tekening onderaan deze pagina.