Ontmoetingsgroep voor jongeren met autisme

In deze ontmoetingsgroep leren jongeren met autisme, en/of andere vormen van neurodiversiteit zoals ADHD en hoogbegaafdheid, elkaar op een ontspannen manier kennen. Ook praten ze met elkaar over sociale vaardigheden. Dit gebeurt onder begeleiding van twee professionals in een veilige sfeer.  Er wordt bijvoorbeeld gebruik gemaakt van een spel, gespreksvragen of een filmpje. De groep is voor jongeren van 14 - 18 jaar. 

logo preventie interventie team gemeente nijkerk

Thema’s 

– Hoe kan je contact maken

– Hoe kan je vriendschappen onderhouden 

– Wat verwachten anderen van je op welke momenten (zoals school of ouders) 

– Hoe kan je omgaan met sociale media/appcontacten 

– Hoe kun je grenzen aangeven of nee zeggen 

Bijeenkomsten 

Vanaf april zijn er zeven bijeenkomsten in Jongerencentrum Chill Out, Watergoorweg 42a, Nijkerk. De laatste bijeenkomst nodigen we ook de ouders uit. 

Meedoen? 

De ontmoetingsgroep is gratis voor jongeren die in de gemeente Nijkerk wonen. Er kunnen zeven tot twaalf jongeren meedoen. Er zijn nog plekken beschikbaar. Aanmelden kan via dit online formulier.