Муніципалітет Нейкерка пропонує безпечне житло приблизно 110 українським біженцям (станом на 1 січня 2023 року) у парку відпочинку Bad Hulckesteij та de Hilt, а приблизно 50 біженців проживають у 18 приймаючих родинах.

Муніципальний притулок

У другій половині 2023 року муніципалітет відкриє новий тимчасовий прийтулок.  Протягом 2 років на ділянці на розі Bloemendaalseweg/Nachtegaalsteeg буде збудовано 53 шале для 252 українських біженців. Ця локація замінює Bad Hulckesteijn та de Hilt і пропонує місце для близько 150 нових українських біженців.
 

Приватний притулок

Багато людей у Нейкерку відкрили свої домівки для біженців. Якщо ви також хочете, щоб біженець залишився у вас вдома, зверніть увагу на наступне:

  • Спершу перейдіть на веб-сайт Ради у справах біженців [посилання на www.vluchtelingenwerk.nl] для отримання додаткової інформації. Біженці потребують великої турботи та опіки.
  • Національний уряд [посилання на rijksoverheid.nl/handreiking particuliere opvang Oekraïners] також має інформацію та поради для вас.
  • Ви можете запропонувати своє місце проживання та свої умови через Takecarebnb. Ця організація об’єднує попит і пропозицію від імені консорціуму співпрацюючих сторін.
     

Партнери по співпраці

RefugeeHelp є відправною онлайн точкою для українських біженців у Нідерландах та всіх, хто хоче допомогти їм.

WSP регіону Амерсфорт допомагає українським біженцям знайти роботу в Нідерландах.